Skip Navigation
 

Mierniki SONEL

 

Miernik cęgowy SONEL CMP-1

Cyfrowy miernik cęgowy CMP-1 przeznaczony jest do bezpośredniego pomiaru prądu przemiennego do 400A. Przyrząd pozwala także zmierzyć napięcia stałe i przemienne do 600V z wykorzystaniem dodatkowych przewodów pomiarowych. Dodatkowym atutem miernika jest pomiar rezystancji oraz ciągłości połączeń z sygnalizacją akustyczną
 

Miernik cęgowy SONEL CMP-1000

Cyfrowy miernik cęgowy CMP-1000 przeznaczony jest do cęgowych pomiarów prądu przemiennego i stałego. Ponadto miernik umożliwia pomiar napięć stałych i przemiennych, częstotliwości, rezystancji, pojemności oraz testowanie diod.
 

Miernik impedancji pętli zwarcia SONEL MZC-300

Model o atrakcyjnej cenie, umożliwiający zaspokojenie potrzeb bardzo szerokiego grona odbiorców: od elektryków-instalatorów kontrolujących wyniki swojej pracy po służby energetyczne i firmy wykonujące duże ilości pomiarów i tworzące na ich podstawie protokoły.
Przemyślana konstrukcja zapewnia użytkownikowi maksimum komfortu podczas pracy. Możliwość obejrzenia wszystkich składowych impedancji pętli zwarcia umożliwia szybką ocenę jakości badanej instalacji. Wyjątkową wygodę stanowi funkcja autokalibracji przewodów pomiarowych.
 

Miernik instalacji elektrycznych SONEL MIE-500

Miernik MIE-500 jest nowoczesnym, wysokiej jakości przyrządem pomiarowym, przeznaczonym zarówno dla elektroinstalatorów jak też dla służb energetycznych firm wykonujących duże ilości pomiarów.
Miernik charakteryzuje się prostotą obsługi, różnorodnością funkcji pomiarowych oraz możliwością komputerowej obróbki wyników pomiarów.
 

Miernik parametrów instalacji SONEL MPI-511

Wielofunkcyjny miernik MPI-511 przeznaczony jest do kompleksowych pomiarów parametrów instalacji elektrycznych (impedancji pętli zwarcia - również w instalacjach wyposażonych w wyłączniki RCD, rezystancji uziemień, wszystkich parametrów wyłączników RCD, rezystancji izolacji, niskonapięciowego pomiaru małych rezystancji), rejestracji napięć przemiennych, prądu, mocy, oraz sprawdzania kolejności faz
 

Miernik rezystancji izolacji SONEL MIC-3 do 1kV

Cyfrowy miernik MIC-3 przeznaczony jest do bezpośrednich pomiarów rezystancji izolacji instalacji elektrycznych,linii kablowych, silników i innych urządzeń elektroenergetycznych. Miernik umożliwia pomiar ciągłości połączeń ochronnych i wyrównawczych prądem > 200mA.
 

Miernik rezystancji izolacji SONEL MIC-1000 do 1kV

Cyfrowy miernik rezystancj izolacji MIC-1000 przeznaczony jest do bezpośrednich pomiarów rezystancji izolacji linii kablowych, transformatorów, silników i innych urządzeń elektroenergetycznych, może być stosowany również w telekomunikacji. Miernik umożliwia pomiar napięć stałych i przemiennych oraz niskonapięciowy pomiar małych rezystancji.
 

Miernik rezystancji izolacji SONEL MIC-2500 do 2,5kV

Cyfrowy miernik rezystancji izolacji MIC-2500 przeznaczony jest do bezpośrednich pomiarów rezystancji izolacji linii kablowych, transformatorów, silników i innych urządzeń elektroenergetycznych, może być stosowany również w telekomunikacji. Miernik umożliwia pomiar napięć stałych i przemiennych oraz niskonapięciowy pomiar małych rezystancji.
 

Miernik rezystancji pętli zwarcia SONEL MZC-200

Cyfrowy miernik rezystancji pętli zwarciowej MZC-200 przeznaczony jest do badań kontrolnych ochrony przeciwporażeniowej i uziemienia w sieciach elektroenergetycznych prądu przemiennego o znamionowych napięciach 220/380, 230/400V i częstotliwości 45-65Hz.
 

Miernik rezystancji pętli zwarcia SONEL MZC-201

Cyfrowy miernik rezystancji pętli zwarciowej MZC-201 przeznaczony jest do badań kontrolnych ochrony przeciwporażeniowej i uziemienia w sieciach elektroenergetycznych prądu przemiennego o znamionowych napięciach 290/500V i częstotliwości 45-65Hz.
 

Miernik rezystancji pętli zwarcia SONEL MZC-202

Cyfrowy miernik rezystancji pętli zwarciowej MZC-202 przeznaczony jest do badań kontrolnych ochrony przeciwporażeniowej i uziemienia w sieciach elektroenergetycznych prądu przemiennego o znamionowych napięciach 100/170V i częstotliwości 45-65Hz.
 

Miernik rezystancji uziemienia i rezystywności gruntu SONEL MRU-100

Mikroprocesorowy miernik MRU-100 przeznaczony jest do pomiarów rezystancji uziemień oraz rezystywności gruntu. Dzięki nowoczesnej konstrukcji przyrząd ten charakteryzuje się dobrą ergonomią obsługi i rozbudowanymi funkcjami pomiarowymi (w tym analizą warunków negatywnie wpływających na dokładność uzyskiwanych wyników).
 

Miernik rezystancji uziemienia i rezystywności gruntu SONEL MRU-101

Mikroprocesorowy miernik MRU-101 przeznaczony jest do pomiarów rezystancji uziemień oraz rezystywności gruntu. Dzięki nowoczesnej konstrukcji przyrząd ten charakteryzuje się dobrą ergonomią obsługi i rozbudowanymi funkcjami pomiarowymi (w tym analizą warunków negatywnie wpływających na dokładność uzyskiwanych wyników).
 

Silnoprądowy miernik impedancji pętli zwarcia SONEL MZC-310S

Cyfrowy miernik MZC-310S przeznaczony jest do pomiarów impedancji pętli zwarcia, ze szczególnym uwzględnieniem obwodów charakteryzujących się bardzo małymi jej wartościami (rzędu mΩ).
Dodatkowo przyrząd wyposażono w unikatową funkcję pomiaru spodziewanego napięcia dotykowego i napięcia rażenia.
 

Tester kolejności faz SONEL TKF-11

Tester przeznaczony jest do sprawdzania instalacji energetycznych trójfazowych w szerokim zakresie napięć międzyfazowych od 100V do 600V.
 
 
« powrót|drukuj